BUĎTE NAŠÍ SOUČÁSTÍ

CPE využíváme promyšlený a ověřený organizační systém postavený na zapojení silných stránek zainteresovaných a specializovaných odborníků. Personálně se CPE skládáme zčlenů, kteří si mohou vybrat, zda budou Partnerem nebo Konzultantem.

Druhy členství

CPE je o skutečném partnerství!  Náš model spolupráce je na pomezí vlastního podnikání členů a fungování ve strukturách projektového řízení, tudíž apriori nestaví na zaměstnaneckých vztazích.

Konzultant

Jako kontraktor budete mít možnost využívat obchodních modelů a struktury CPE ke zvýšení osobní produktivity, ziskovosti a ke zlepšení vašich služeb. 

Partner

Počáteční investice vám dá možnost aktivně ovlivňovat chod a rozvoj CPE, právo na výplatu podílu z finannčího výsledku CPE a další výhody. 

Role členů

Koncept je výkonný a pro členy atraktivní díky tomu, že bez ohledu na druh členství, se každý člen může věnovat tomu, co ho baví, v čem je dobrý, efektivní a profilovat se tak v jedné nebo více rolích. 

Pro koho je CPE příležitostí?

Propojením a kombinací jednotlivých kompetencí vzniká synergie, která zvyšuje zisky z jednotlivých obchodních příležitostí a projektů a snižuje riziko individuálního neúspěchu jednotlivých členů. Vysokou angažovanost členů zajišťují jasné procesy, transparentní podmínky a nadstandardní motivační schéma. Proto je CPE velkou příležitostí pro:  

1. Zaměstnaní profesionálové/experti:

  • rychlejší start vlastního poradenského byznysu 
  • menší riziko neúspěchu (metodika, síť a synergie od CPE)  

2. Freelanceři a konzultační firmy:

  • expanzi – získání nových klientů,  
  • vyšší efektivitu – vaše služba je součástí portfolia CPE, díky tomu se prodává a vy se múžete věnovat pouze realizaci (marketing, prodej, řízení vztahů s klienty je na CPE) 
  • zvýšení potenciálu příjmů z existujících klientů nabídkou služeb ostatních členů CPE

3. Technologické startupy:

  • rozšíření/modifikaci prodejního modelu – využitím ověřené metodiky se výrobek nebo služba promění ve výnosnější poradenskou službu 
  • expanzi, vyšší efektivitu, další příjmy ze stávajících klientů